#15 aha :) ir pavyko ;)
O visgi įmanoma...
Anonimas
5157
Anonimas
5835
Mano sesuo, 6m. irgi tai padaro. ;D
Anonimas
5839
Dabar ciuju dabar visi ir bando pasiekt :D
Anonimas
5848
eikit sau, neimanoma, ranka gali susilauzyt sitaip xD
Anonimas
5863
Jie, ir aš, turim dvigubus sanarius, papraščiausia daug daugiau galim susilenkt, rankas išlenkt ir t.t. daug mažiau sportavimo reikia, kad kažką galėtum padaryt.
Anonimas
5897
#6 eik tu naxui
Anonimas
5897
taip buk gimnastu tai ir paciulpt savo gala galesi
Anonimas
5911
nesamone.
Anonimas
5932
taigi lengva. Tereikia susilaužyt kelis kaulus ir vuolia - galit laižyt savo alkunę kiek tik norit ^^
Anonimas
5964
Ohh. Jau draugai sakė pinigus užkalinės mane visiems rodydami. Pasirodo vis gi dar yra tokių. ;D
Lijanelea911
5976
Nu.. o dieve lengva :D
Zygis
6026
Čia šitas tai geras. :D O Genijau jeigu nežinai tai ir nereikia čia pretenzijų reikšt...
Anonimas
6115
bunant gimnastu imanoma ne tik sias galunes pasiekt ;)
Anonimas
6121
man nesigavo... :(
Anonimas
6121
nepanikuojam, nepanikuojam :*
Anonimas
6121
Geruliškai ;D
Anonimas
6121
kas,bl imanoma, nx? potarle yra apie isikandima i alkune. dbls.
|

