#15 aha :) ir pavyko ;)
O visgi įmanoma...
Anonimas
5160
Anonimas
5838
Mano sesuo, 6m. irgi tai padaro. ;D
Anonimas
5842
Dabar ciuju dabar visi ir bando pasiekt :D
Anonimas
5851
eikit sau, neimanoma, ranka gali susilauzyt sitaip xD
Anonimas
5866
Jie, ir aš, turim dvigubus sanarius, papraščiausia daug daugiau galim susilenkt, rankas išlenkt ir t.t. daug mažiau sportavimo reikia, kad kažką galėtum padaryt.
Anonimas
5900
#6 eik tu naxui
Anonimas
5900
taip buk gimnastu tai ir paciulpt savo gala galesi
Anonimas
5914
nesamone.
Anonimas
5935
taigi lengva. Tereikia susilaužyt kelis kaulus ir vuolia - galit laižyt savo alkunę kiek tik norit ^^
Anonimas
5967
Ohh. Jau draugai sakė pinigus užkalinės mane visiems rodydami. Pasirodo vis gi dar yra tokių. ;D
Lijanelea911
5979
Nu.. o dieve lengva :D
Zygis
6029
Čia šitas tai geras. :D O Genijau jeigu nežinai tai ir nereikia čia pretenzijų reikšt...
Anonimas
6118
bunant gimnastu imanoma ne tik sias galunes pasiekt ;)
Anonimas
6123
man nesigavo... :(
Anonimas
6124
nepanikuojam, nepanikuojam :*
Anonimas
6124
Geruliškai ;D
Anonimas
6124
kas,bl imanoma, nx? potarle yra apie isikandima i alkune. dbls.
|

