pas mane dar ziauriau :D
O vis dėl to - tokia funkcija praverstų.
Anonimas
5001
Rrrugyte
5445
Praverstu:|
Anonimas
5590
as irgi negaleciau tokios pasidaryt ir sedet. tiesiog is prigimties nesu nevala
Anonimas
5590
jeigu pas mane būna kas nors panašaus ant stalo,tj žiauriai susinervinu nes tingiu tvarkyt ir sugrūdu viską į kokį vieną stalčių :D
marge
5591
nieko čia tvarkyt nereikia, taip jaukiau. taip gali rast daiktus, kurių ilgai ieškojai..
Anonimas
5591
#4 atsirado ponas tvarkinguolis...
Anonimas
5591
#6 Ačiū, man jau geriau tvarka, nei batvarkė, o kad smegenų daug nereik, tai ir taip aišku
Anonimas
5591
everyone is gay lets have some sexy time!!
Anonimas
5591
#7 GAY
DJky
5591
#6 I think I'm in love with you!
Anonimas
5591
#4 arba but tokiu kaip as , galiu ateiti pamokinti cia nera nieko sunkaus tokiu patapt daug smegenu nereik
Anonimas
5591
#4 reikia būti tokiu kaip aš!!!!
Anonimas
5591
Tokioj betvarkėj sėdėt ir nesitvarkyt, tai nežinau kokiu reik būti...
Anonimas
5591
#2 pats tu pieva, jeigu pas tave viskas visad tvarkingai sudėta tai džiaukis, tačiau nevisi turi begales laiko viskam padaryt..
Anonimas
5591
Pieva.
Anonimas
5591
Toks jovalas nebent po sunkaus ir tokio darbo kuri reikia padaryti greitai.
|

