O tuo tarpu - vaikų namuose

2011.04.24 povilasq
  • 19
57
forever, alone,vaiku, namai,juodas, humoras







Nuotraukos nėra
Anonimas 5085    
Tipo viskas gerai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5161    
#49 Čia ir yra tikra demotyvacija, adapte tu... Jei kam ir reikia išsitrinti galvą, tai tik tau, kad šitam puslapy radęs demo apsiputoji.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5386    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5526    
juodas humoras ir yra humoras kurio metu juokiamasi is to is ko juoktis negalima;) puikus pavyzdys...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5528    
#47 Childrens House
d3du 5533    
#47 Tam yra Alkonas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5536    
Baikit bliaut del tu benkartu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5536    
Orphanage you dumbarse
Nuotraukos nėra
Anonimas 5540    
Adaptai tokias demo kuria. Galva isitrint patariu sitam demotyvatoriui
Nuotraukos nėra
Anonimas 5540    
#47 Orphanarium
povilasq 5541    
kaip isverst vaiku namai i anglu kalba?
d3du 5541    
Eikit jsu visi s.. raut
Nuotraukos nėra
Anonimas 5541    
d3du, zinok as matau, kad su kiekvienu savo postu nusisneki vis labiau. Gal nebevaidink "erelio"...nelabai tau sekasi.:))
d3du 5541    
#41 O kitos zinutes buvo skirtos ne tau.Gi ne tu pasaulio bamba?:)
d3du 5541    
#41 O tavo makaule nieko nerodo :D.priciom man eit meigot? :DAr ko geresnio nesugalvoji?
d3du 5541    
#39 Patiko :D
Nelayme 5542    
36-37-38 Tavo komentarų tokie intarpai, tik teparodo, kad neturi man nieko ką pasakyti, bet vaikiškos užgautos stygos daro savo. Eik jau miegoti, visgi 23val.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
Pz kokia gaidiska demo. Ka cia demotyvuoja ? Neturet tevu ? Ar juos turet? #30 tu labai klysti, jei manai, kad jie geriau gyvena, sulauke 18 yra isleidziami gyvent savo gyvenima, be jokio issilavinimo, kai tuo tarpu kiti parazitai siltai sedi namie, yra paede, visapusiskai aprupinti ir yra lodariai paskutiniai, kuriu ateitis alaus bambalis arba peroksidiniai plaukai ir visokie klubai. Juodas humoras... Krc... tyliu daugiau, degradu tauta...
povilasq 5542    
d3du, kaskart kai tu multipostini be reikalo, dievas nuzudo kaciuka, tai ble nustok, nes kai baiksis kaciukai lietuvos kebabines tures naudoti normalia mesa ir kebabai taps neiperkami...
d3du 5542    
#30 Didziausias vargsas man atrodo tai tu.Sielos ubagas.
d3du 5542    
#32 Geriau but vaiku,nei tokiu suaugusiu nevisprociu :)
d3du 5542    
#35 Kokie mes grazus ..:)Ane?
Nelayme 5542    
34, mažiau lok ir pats sukurk.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
#32 Pasigooglink demotyvacija, nes kiek matau is tavo "patvirtintu" demo nera ne vienos demotyvacijos...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
nu bl bl kokie rimtuoliai...
Nelayme 5542    
#31, koks tolkas ginčytis su ~11m vaikais?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
#6 Kam cia buti, jei nesupranti kas yra DEMOTYVACIJA? Paaiskink man, kokiu durnu reik buti, kad gincytis apie tai apie ka nesupranti. Cia yra demotyvacija, pasigooglink ka tai reiskia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
vargsai vaikai? kuo jie vargsai? nereikia jiem tu tevu nera jie ju mate. Jie tik mum vargsais atrodo nes neva mes zinom kaip jie jauciasi.. krc gyvena vos negeriau nei eilinis vaikas seimoj..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
eik MORALFAG'AS (cituoju).gyveni Lietuvoj, tai ir rašyk lietuviškai. Tokios nesąmones rašai, kompiuterių ereli.
d3du 5542    
#20 Baik kopijuot mano zodzius ir pasakyk ka protingo savo galva
povilasq 5542    
sorry uz double, #25 kas cia tau is kur kopijuota?
povilasq 5542    
#17 tikiuosi cia ne tik tavo girtos sapaliones, o rimta tendensija puslapio pletrai :|
o , visi kiti, jei nesuprantat, tai cia jau jusu bedos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
Blemba moralfag'ų meet'as :D, visai nebloga demo, jei nebūtų nukopijuota. Be to ko jus čia nervinatės? Juokitės iš gyvenimo, toks jis buvo ir bus :)
Nuotraukos nėra
nngh 5542    
cia humoras juodesnis negu negras nakti anglis vagiantis
d3du 5542    
Beprasmiska su jumis gincytis :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
#19 Kodel butent paliko arba mire? Yra daugybe priezasciu kodel jie gali buti vaiku namuose ir kai kuriais atvejais jiems ten geriau negu su savo biologiniais tevais.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
forever together alone :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
#16 Ir ne mano problema, kad tu kitoks esi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
juodas, ne juodas, pazietume kaip jus reguotumet i toki prikola kai jusu tevai jus palike nuo gimimo arba yra mire
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
#15 prie ko cia "likim lietuviais" ? is tokio humoro juokiasi visas pasaulis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
Žinot ką, nervinat :) Jūs žinot kas yra demotyvacija? Tai veiksmas, priešingas motyvacijai. Manau ši demotyvacija yra puikus to pavyzdys. Pripraskit, kad tikros demotyvacijos nebus mielos, už širdies griebiančios mintys. Jei nesuprantat kas yra demotyvacija, gal pats laikas suprasti, kad šis puslapis ne jum? Tam yra mintys.lt
d3du 5542    
#13 ok,as nesuprantu taves,tu manes.Jau baigiam.Ne mano problema,kad toks esi.
d3du 5542    
#14 Tai valio,tada bukim tipiski lietuviai ir likim tokiais.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
Juodoka, bet nebloga :D
Kai pasijuokiama is vaiku tai visi alpstat cia, o kai tyciojas is ryzu, storu, negraziu ir panasiai tai visiem linksma ir grazu, ka jie ne zmones?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
#11 Tada tu tu tikrai nesupranti astresnio humoro zmogau. Juk ju veidai uzdengti ir net nezinoma ar tie vaikai is tikruju naslaiciai. Chill out!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
tai kad cia ne juokelis, o DEmotyvacija, jauciu daugelis net nezino ka tas zodis reiskia
d3du 5542    
#10 Tada tu tikrai nesupranti,kur juoktis,o kur ne,zmogau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
Ko jus cia putojates. Juk cia tik juokelis. Nieks nesitycioja is tu vaiku. Tik JUOKAUJAME. Atsipalaiduokit avigalviai...
d3du 5542    
#8 tu bukas kaip b*bukas,nes joks sveiko proto zmogus taip nesneka :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
praleidzia normalia demotyvacija visi rekia, kad blogai. Praleidzia sudina demotyvacija - dar labiau rekia kad blogai. TAI WTF?
(50-57)
Grįžti į viršų