O tuo tarpu - virtuvėje...

2010.10.22 riddle
  • 299
41
katinas,kate,desra







Nuotraukos nėra
Anonimas 4985    
#29 nekenciu sunu ir tu savininku kurie apsisyke laiko gyvuna, pas kuriuos smirda ir ner tvarkos.
second_chance 5119    
kavenskas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5133    
#37 Ko tu sukauju jobanas zmogau, nepatinka, neik..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5163    
#37 uzsiciaupk, bled, nerekaves cia.
ninadalala32 5706    
#28 jei nebutinai tai tu jobnutas asile man paaiskink kodel yra pavadinimas : DEMOTYVACIJA.lt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
cia mano katina panasei daro tik kad vogia didelei kiekeis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
#30 Pritariu!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
Mano katinas visada taip ;D
Lukasas 5724    
Savo sesę gelbsti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
in soviet russia cat feeds you.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
#5 bl i tema cia noliferis pasake :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
Man čia tie komentarai gryna Demotyvacija :D
#23
Koks skirtumas kad čia kažką pasakei?
Aceit pats žinai ką reiškia demotyvacija..
Ir nesvarbu dEMO AR NE Demo visvien juokinga :}*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
nekenčiu katinų :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
#23 cia nebutinai demotyvacijos turi but kause tu jobnatas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
#23 ir be ''caps lock'' suprantam :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
#23 eik razinų parinkt noulaiferi.
kiki17 5725    
nindzacat:D
#23 visada tokios demo nemysk gyvenimas cia
Katia 5725    
#17 Suprastų, kodėl vogt negalima,isterikas.
ninadalala32 5726    
Nu bet po velniu istikro KUR CIA DEMOTYVACIJA?!?!!?!?!?!?!!!?!?!1 NER JOKIOS DEMOTYVACIJOS,BLED,CIA DAUGIAU NEI PUSE ZMONIU KURIA DURNUS PAVEIKSLELIUS SU KAZKOKIOM BBD NURAUTOM MINTIM,IR STTAIPOSI,TAI BLET PRIES VESDAMI I LAUKELI SAITA,VISADA PAZIUREKIT KA VEDAT,NES VIS ATRODO KAD BELEKA TEN SUVEDAT,IR SUDA MALAT. ZIAUREI NERVUOJA,EIKIT NX SU TOKIOM DEMO.
Ex02r 5726    
metu demotyvacija galetu but. Wow :O (sarkazmas)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
atsimenu kazkada suo nuo stalo gal kokiu 10 darytu mamos cebureku suede.;D
Green 5726    
o ka vargsui alkanam daryt jeigu matos virsui, desiniam kampe, kad bliudeliai tusti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
ot zulikas katinas :D
Nuotraukos nėra
Ishvires 5726    
++ :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
#16 Ir kas tada butu? Nusismeigtu save ir galetum dar linksmiau pasijuokt?
Katia 5726    
Galėtų peilį užkabint.
Akvile 5726    
grynai mano katės stilium xD vos nusisuku ir nieko nelieka ant stalo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
nindze totalus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
Čebureko nori :)
JuodulioDrauge 5726    
super foto :)
Plektruda 5726    
cha, grynai mano katinas taip daro :D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
; DDDDDD
erikaslt 5726    
nagla suka
gretagreat28 5726    
Bet tai kai naglumo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
vagis
Rocknroll 5726    
chi chi prajuokino dievazi :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
(*) Padėk man užaugnti drakoną! (*)
(*) sennse5.dragonadopters.com/ (*)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
mano kate man ant koju lipa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
:D domis deshra pyzdin :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
galvotas :D
briedis01 5726    
žvėris :D
Grįžti į viršų