O tu - ar atsimeni ?

2011.01.29 aTz
  • 362
84
zaidimai,sega,seniau







Nuotraukos nėra
Anonimas 4986    
omg... TANKAI :D Su broliu lošdavom kasdien.. + kas įdėjo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5138    
Bl, patys nežinot, ką turėjot... "Uoj, aš ant šyta siega žaisdavau tankiukus!"... Tie vadinamieji tankiukai buvo NES žaidimas (Lietuvoj kažkodėl vadinamas zilitonu), o Sega Mega Drive yra visai kito galingumo konsolė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5264    
MYLIU
Tipo 5267    
Atsimenu, ne vienas blokelis sudegė ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5328    
Dar turiu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
eilinė savaitės demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
SEGA mano megstamiausias bl kai losdavau bbd :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5614    
o taip...
Nuotraukos nėra
chillin.1 5619    
čia tariama demotyvacija? :?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
Dar turiu kaškur spintoj ;D
Norkalin 5619    
buvo smagu, bet į nieką nekeisčiau dabartinių technologijų :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
#71 gi zinai kas per daug tas nesveika bet nesakyk kai ne vienas sedi tai dar puse velnio su draugais palost :D kad ir dabar aisku ne per lana dabar ne per interneta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
Taip, atsimenu, kai mano pusbrolis sėdėjo prie šito š, kol aš su draugėm iš smėlio statėm pilis, važiavom dviračiais maudytis ir džiaugėmės REALIU gyvenimu. kas atsimenat save žaidžiant šituo žaidimėliu tai niekuo nesiskiriate nuo tų, kurie dabar sėdi prie PC ir.. irgi nolifina. :] ši žinutė skirta tiems, kurie stumia ant dabartinių vaikų ir su džiaugsmu atsimena savo "Mario" ir "doom".
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
Awwwwwwwwwwwww <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
#65 Mario and Segos? Nusisneki :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
neatsimenu . neturejau tokio ir niekad nezaidziau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Oho, aš demotyvuotas iki kaulų čiulpų smegenų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
16 bit pzd geras budavo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
SONIC, MARIO, DUNE 2000, ROAD RASH 3...Turejau SEGA MEGA DRIVE 2 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
pas mane ir dar kazkur yra sitas daiktas :D atsimenu su broliu musdavomes kuriam eile zaist :D o siaip mario the best :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
Kaskada gimtadienio proga gavau ;D Bet jau kokie gal 10 metu atgal (:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
ne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
Seni labai geri laikai :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
legendos nesentsta:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
mortal kombaaaat! ta tarara ta ta ta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
turiu dar kažkur. bet nebeveikia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
Sis labai geras, net 16 bitu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
turiu!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
Da Best of Da Best :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
as visai mielai nusipirkciau ar segute ar zilitona, deja neberandu niekur :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
ummmm butu gerai palosti bet niekur nerandu isko pasiskolinti :D geri laikai budavo :) Tankiukai marijo kap taskidavau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
Sega mega drive. super sonic, tiny tono ir kiti laikai. omg :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
Haha seni geri laikai... :)
Teenagor 5624    
dėje, bet taip ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
NOSTALGIJA
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
su tankais best buvo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
turiu dar :D bet neveikiantis kai mazas buvau kaledom gavau tj eina sau budavo.. sonikas paskiau su zuikiu kazkoks nu krc...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
sonikas,spider-man,hulkas ir formule !!! dienos kokteilis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
neatsimena tik tie, kurie tada dar gime nebuvo. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
Aha,atsimenu ir turiu :D .Kai pamaciau foto iskart nuvegau i sandeli,suradau ir sesei daviau pazaist,kaii patiko,negali atsitraukt dabar :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
Seni geri laikai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
pas mane dar kazkoks senesnis buvo :D mario, tankai ir dar saudyt kaubojus galejau su sautuvuu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
SEGA!!!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
OOOOO mano lygiai toks pats, dar turiu tik blokelis neveikia :////
Nuotraukos nėra
huh 5624    
Kas cia per velnias turejau pilka segos aparata sitas pernaujas. contra, mario,tankiukai,duckhunt ftw
Nuotraukos nėra
Anonimas 5625    
Semga mega drive 3 su tokiu dizainu :-| :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5625    
Jo... zilitoną turėjau. Pliekdavom visokius mario, contra, tankai... (y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5625    
ultimate mortal kombat 3 losdavau, geriausias geimas buvo, dar ir dabar palosiu ant pc :D
Lukrecija123 5625    
atsimenu ;D džiaugsmo tiek teikdavo :D
(50-84)
Grįžti į viršų