O merginos - šiuo atveju

2011.05.20 anglinkas
  • 121
19
O merginos







Nuotraukos nėra
Anonimas 4890    
Tikri vyrai sportuoja o ne geria alu,taip ir nusirys visuomene...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5019    
Jooo...baisus dalykas,tas nulauztas nagas :(
Emma11956 5038    
Kas per kvaiša verkia dėl nulūžusio nago??? Jei man nulūžta nagas tai nusikerpu likusius iki tokio pat ilgio ir vsio :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5194    
#15 Tu svajoniu moteris;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5355    
Velniop tas mano nagas, vyrui alaus reik parnest, kam galetume romantiskai kašę ziuret :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5515    
ne merginos, o fyfos paskutinio lygio. nemaišykit.
zilwis777 5515    
ಠ_ಠ
Nuotraukos nėra
Anonimas 5515    
nagai jum nekainuoja pinigu. ai nors seip pala, kainuoja, juk jus moterys... nemastot ka darot ir ant sh isleidziat daugiau pinigu negu mes ant alaus.
R.I.P. few bottles of beer...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5515    
Alaus dar ta pacia diena gali nauja bonke nusipirkti , o kol nagas atauga tai OMG... ;//
Nuotraukos nėra
Anonimas 5515    
#4 o ko tu nori i merginas sudetos visos svelnios savybes jos yra jautrios.
Nuotraukos nėra
Art3x 5516    
Oi bleee kiek alaus! :O
povilasq 5516    
THANK YOU CAPTAIN OBVIOUS!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5516    
#4 Puslapis gal ir neužluš, bet tada drąsiai galėsime įšventi demotyvaciją el tė tapusią EMOtyvacija el tė. Nors praktiškai jau senai buvo tą galima padaryti.
Nuotraukos nėra
radioshow 5516    
merginos verkia dėl visko, jei kiekvienai priežasčiai kursit po demotyvacija, puslapis užluš
kiki17 5516    
nezn as ir verkciau bet ne del alaus o pinigu isleistu ant alaus. o del nago nafik. jau apskritai kuriat beleka.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5516    
Tuomet ir vyrai ir moterys verkia del smulkmenu... ;//
P.S. Daugiau tikimybiu kad as verkciau susiplesius naujus dzinsus o ne naga nusilauzus... :D Del vyru nezinau... ;/ :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5516    
atvėju lololol
Grįžti į viršų