O ku*va! - turbūt įsimylėjau į šitą pagalį

2009.10.30 pawelek
  • 161
14
maile





: maile


Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
komentaras tai by*i dejau...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
nu ir tūpas uzrašas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
#3 tipo "p*so" medi ir istrigo..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
#8 kai nesupranti ką norėjo pasakyti geriau nekomentuok :D miestieti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5849    
;D
Vyncas 5889    
o kaip galima parašyti "y kazhka" čia rusiškai ar kaip?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
Kaip blet galima ysimyleti Y KAZHKA???!!
Blet Kaimas naxui ishmok netik Paintu dirbti.
reflax 5892    
Kai roza, geras sitas. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
sujuokino xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5915    
Tipo akys issprogusios is nuostabos ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5939    
Nesupratau prikolo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5952    
: DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 6074    
Grįžti į viršų