O ku*va! - turbūt įsimylėjau į šitą pagalį

2009.10.30 pawelek
  • 161
14
maile





: maile


Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
komentaras tai by*i dejau...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
nu ir tūpas uzrašas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
#3 tipo "p*so" medi ir istrigo..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
#8 kai nesupranti ką norėjo pasakyti geriau nekomentuok :D miestieti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5852    
;D
Vyncas 5892    
o kaip galima parašyti "y kazhka" čia rusiškai ar kaip?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
Kaip blet galima ysimyleti Y KAZHKA???!!
Blet Kaimas naxui ishmok netik Paintu dirbti.
reflax 5895    
Kai roza, geras sitas. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5895    
sujuokino xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5915    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5918    
Tipo akys issprogusios is nuostabos ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5942    
Nesupratau prikolo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5955    
: DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 6077    
Grįžti į viršų