O ku*va! - turbūt įsimylėjau į šitą pagalį

2009.10.30 pawelek
  • 161
14
maile





: maile


Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
komentaras tai by*i dejau...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
nu ir tūpas uzrašas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
#3 tipo "p*so" medi ir istrigo..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
#8 kai nesupranti ką norėjo pasakyti geriau nekomentuok :D miestieti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    
;D
Vyncas 5895    
o kaip galima parašyti "y kazhka" čia rusiškai ar kaip?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5895    
Kaip blet galima ysimyleti Y KAZHKA???!!
Blet Kaimas naxui ishmok netik Paintu dirbti.
reflax 5898    
Kai roza, geras sitas. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5898    
sujuokino xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5917    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5921    
Tipo akys issprogusios is nuostabos ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5944    
Nesupratau prikolo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5957    
: DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 6079    
Grįžti į viršų