Kaire koją skauda...
O koks tavo - pasiteisinimas?
Anonimas
3525
Anonimas
3527
darbas nx supistas lietuviskas darbas
Anonimas
3528
Dvi kojas sunkiau treniruot nei viena :(
Anonimas
3528
su photoshopu is foto pasalinta koja
Anonimas
3528
Jam nereikėjo kačioti dar vienos pabildamos kojos ,tai mažiau darbo jam ..
Anonimas
3528
nx čia teisintis :D kam tie raumenys, svarbu nenutukęs ir sveikas
Anonimas
3528
good point
Anonimas
3528
O man kojas skauda
|

