Pizi buva labai geras zaidas :):):):):):):)
O kažkada - Man patikdavo pirmadienis.
Anonimas
4555
Anonimas
4560
zajibis
Anonimas
4561
niekaip as jo atsizaist negaledavau, diena nakty mirgdavau prie sio heroes3 geimo
Anonimas
4561
#7 kazkaip logikos mazai jei manai kad pasistatyi library ir upgrereidinti ginus ir magus pigiau nei titanu upgreidas....
Anonimas
4561
Nu netaip lengva tuos titanus istobulint, daug resursu, goldo reikia, tai kartais verta visa kita armija pirma upgradint :) cia jau nuo kiekvieno zmogaus taktikos priklauso :\
Anonimas
4561
totalus noobas visa armija apsiupgreidina anksciau nei titanus ir dar graly turi, todel ir nebelos nes nemokejo...
Anonimas
4561
Da best!
Anonimas
4561
#3, Heroes 3
Anonimas
4561
Heroes 4 ?
Anonimas
4561
Tai jau, kad tikrai legenda. :) Tikriausiai cia ir yra vienintelis atvejis kada pirmadienis yra gera. :D
ReBorN
4564
Legenda!
|

