Pizi buva labai geras zaidas :):):):):):):)
O kažkada - Man patikdavo pirmadienis.
Anonimas
4554
Anonimas
4559
zajibis
Anonimas
4559
niekaip as jo atsizaist negaledavau, diena nakty mirgdavau prie sio heroes3 geimo
Anonimas
4560
#7 kazkaip logikos mazai jei manai kad pasistatyi library ir upgrereidinti ginus ir magus pigiau nei titanu upgreidas....
Anonimas
4560
Nu netaip lengva tuos titanus istobulint, daug resursu, goldo reikia, tai kartais verta visa kita armija pirma upgradint :) cia jau nuo kiekvieno zmogaus taktikos priklauso :\
Anonimas
4560
totalus noobas visa armija apsiupgreidina anksciau nei titanus ir dar graly turi, todel ir nebelos nes nemokejo...
Anonimas
4560
Da best!
Anonimas
4560
#3, Heroes 3
Anonimas
4560
Heroes 4 ?
Anonimas
4560
Tai jau, kad tikrai legenda. :) Tikriausiai cia ir yra vienintelis atvejis kada pirmadienis yra gera. :D
ReBorN
4562
Legenda!
|

