O kas sakė, - kad lengvas jų darbas.

2010.11.24 asomanas
  • 147
6
O kas sakė,



Nuotraukos nėra
Anonimas 5562    
man patikti ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5687    
kai zaibys :D
gretagreat28 5691    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
Cia turejo but, "O kas sake, kad sunkus/pavojingas ju darbas" ar panasiai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
man atrodo nieks nesake, fail demo
weeeee 5692    
o kuo ci sunkus...ci kaiptyk linksmas :D
Grįžti į viršų