viskas tas pats!!!!!!!!!
O kaip tu - bandai užgniaužti liūdesį?
Anonimas
4880
Anonimas
5234
David Guetta ft Sia-Titanium arba Tony Igy-Astronomia:)
Anonimas
5309
taip ir bandau!!!:))
Anonimas
5357
butent taip.
salaga3
5388
one word: Angerfist
Anonimas
5469
photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/23652_358520543981_131261338981_4667841_7670890_a.jpg
Anonimas
5469
pasivaikščiojimu po mišką, upės krantine, pagroju gitara ar rašau eiles, piešiu, susitinku su draugais, paniurkau katiną ar sėdžiu ant palangės (jei naktis) ir stebiu žvaigždes.. muzika ne visada yra geriausias vaistas, nes dažnai ji tik dar labiau gramzdina į liūdesį. bet čia tik mano nuomonė.
Anonimas
5516
Taip ir bandau .,:D
Anonimas
5518
#36, matyti kad rimtas sportininkas esi jeigu pries sporta cigarete surukai.. :)
Anonimas
5529
#24, pritariu 100% :)
Anonimas
5529
Parukau ( nors siaip pastoviai ir nerukau ) , tada einu boxo kriausia pamust, gera valanda, kai vos pastoviu ant koju, bunu ramus :)
Anonimas
5547
justin bieber
Anonimas
5550
Wau net ir telefonas mano ;D
Anonimas
5582
#30 ;D gerai pasakyta ;D
Anonimas
5604
neliudziu , seip svajoju kaip uzmusiu visus kurie trugdys toliau gyvent
Anonimas
5605
Zvengiu is tu kurie blogiau uz mane ... pvz Demotivacija.lt lankytoju -__-'
Anonimas
5617
#29 mirk tu nedapistas narkomane!!!!
Anonimas
5617
Narkotikais
Anonimas
5619
Sexas :)
Anonimas
5619
As tai nepernesu tokiu emo ale demotyvaciju
Anonimas
5620
#8 lopas tu
Anonimas
5620
as tau rurinu kitas verkiu ir rurinu rurinu pakol geriau pasidaro
Anonimas
5620
Sportu...
Anonimas
5620
nx ta rusiška muzika
Anonimas
5620
Išvedu šunį pasivaikščiot :P
adamkus123
5620
jums geriau nezinoti
Anonimas
5620
Aš tai einu miegoti.. :D tada bent apie nieką galvoti nereikia.
Anonimas
5620
taip pat.mldc kas sukure sia aktualia man demotyvacija
Deimut
5620
Muzika liūdesio tikrai nenumalšinsi. Kaip tik dar labiau liūdėt pradėtum jei lėtą dainą klausytum :D ir šiaip geriau nulėkt su drauagis į kokį tūsą, prasiblaškyt ir išsitaškyt, kad bent kiek užsimirštų kas nutiko .
Anonimas
5620
čia omeny turima, kad įsijungi ausinuką ir ant viso garso, genijai Jūs... :D
Anonimas
5620
#14 Pritariu visu 100% :]]
Anonimas
5620
www.demotyvacija.lt/pumpuokis-kaip-sugebi-1244425.html
Jaded
5620
Tikrai ne rusiško šūdo klausydamas
fabulous
5620
liūdesį užgniaužiu susitikdama su draugais.
katakomba
5620
cia tipo klausimacija? krc idejo paveiksleli su klausimu... nu prikolas
Teenagor
5620
butent taip.
Anonimas
5620
Piesiu,rasineju.
Anonimas
5620
Smaukau... čia nei demotyvacija, nei motyvacija, čia niekas, nesamonė kažkokia.
Anonimas
5620
Kyslotna : DDDDD
Anonimas
5620
Mmmmm.... alus?
povilasq
5620
nu dar pasakykit kad cia ne emotyvacija...
Anonimas
5620
nuo kada Rap muzika yra Kyslotna? :D
Anonimas
5621
noch feat fame CENTR..kislotna muzika i trasa :D
Nerimtas
5621
Same lik you bitch :D
|

