:D
Nuskambėjo...
Anonimas
4778
Ignassin
4779
#4 Va, priminei mano mokytoją ;)
Anonimas
4779
kaip mano mokytoja sakydavo "skambutis yra mokytojams!"
Anonimas
4779
Verkit verkit, skystakiaušiai.
Anonimas
4779
ziaurus esat
Anonimas
4780
Neprigirdinčiųjų - tai reiškia, jog kai kurie žmonės girdi. Nėra čia iš ko juoktis.
|

