www.demotyvacija.lt/-keista-1275052.html
Nusivylimas - - ..sakei, kad niekada manęs nepaliksi.. |
Nusivylimas - - ..sakei, kad niekada manęs nepaliksi..
LARIS_M
5629
www.demotyvacija.lt/-keista-1275052.html
Anonimas
5630
apsiverksiu ;((((((((((
Anonimas
5633
#4 RESPECT ;)
kurybingas
5633
Meilė gyvūnams yra gerai, bet kai per daug, ne vietoje ir ne į temą, tada jau užknisa...
Anonimas
5633
Eikit sikt su tokiom demo... Man jau igryso tokios nesamones. Jau verkt?
Anonimas
5633
Pff, neįdomu.
|