Nusirašinėjimas - Lygis: ekspertas

2010.12.24 smage
  • 643
44
Nusirašinėjimas







Blackrose166 5395    
Aš mokausi iš geriausiųjų :D
Nuotraukos nėra
unnameless 5498    
Kai su striuke leidzia klasei sedet tj tjp. O su megztiniu ar dzemperiu? Manau nepavyktu
pauliukaz 5565    
reiks pabandyt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
Mld.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5625    
a* atsilikes esi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5627    
o gal jis tiesiog turi tris rankas? XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5630    
paprastai. jei esi kairiarankis (rasai kaire ranka) tai desine pakisi po suolu, o rankove (atseit ranka) atremi i prieki ( salia veido_). jei desiniarankis tj atwirksciai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
kaip cia padaryt taip?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
cia tai geras.. :D
Nuotraukos nėra
Julex 5656    
ce tj stpdv expertas :D
Vai2kas 5657    
gera gera.;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
grazhus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
Nuzude :D:D:D:D:D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
Nee, geresniu taktiku nera :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
ble gerasD:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
#23 TAI. JAU. TIKRAI!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
lol
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
KARTOJA !!!
Moniikqte 5661    
gud idea
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
Siaiap tai zjb kad taip nusirasineja. nors nemanau, kad mokytojai tokiosv pozos neoastebetu berasant kontrolini darba. mat pastarieji vaiksto po visa klase ir stebi kiekviena vaiksma.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
Koks jis grazus O_O inlove!
Spameris 5662    
Su striuke neleistų sėdėt per pamokas ir panašiai, bet mintis nebloga.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
aciu uz ideja ! ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
#13 #11 e, +5 jum uz durnuma.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
#11 , #13 WIN!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
kai nesveikumas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
#13 #11 - Pzdc... Tokiu durniu dar paieskot reikia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
Ar ten mokyklu ,ar koks čia velnias yra ,išvis nešildo ,kad su stiuke reikia sėdėti :D
Nuotraukos nėra
kabeliukas 5663    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
#11 o apie tave isvis geriau patylesiu, durneli
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
#13 tu tai vapse idijotas
Nuotraukos nėra
kabeliukas 5663    
kame demo? ir kdl cia jis nusirasineja? man atrodo kad jis cia apsimeta kad skaito o istikro su telefu zaidzia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
11 dabar labai daug kairiarankiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
jei tiap daro,, tai jis kairiarankis, kas mazai tiketina.. beja jei jis butu ekspertas niekas jo nebutu pamate ir nufotkine. tad galvokit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
Gera ideja :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
#4 būtent ;>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
#2 parodyk man tu nors viena klaida.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
Va tik ant to zmones protingi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
#4 :D teisingai
Ex02r 5663    
#3 nuo tada kada lietuvis pradėjo žemę arti. Eik bulvių ravėt kaimieti-komuniste
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
Nuo kada Azijiečiai nusirašinėja?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
demotyvacijos kūrėjo gramatika: lygis - nesimokantis
Nuotraukos nėra
mandarinas6 5664    
max lvl
Grįžti į viršų