Aš mokausi iš geriausiųjų :D
Nusirašinėjimas - Lygis: ekspertas
Blackrose166
5395
unnameless
5498
Kai su striuke leidzia klasei sedet tj tjp. O su megztiniu ar dzemperiu? Manau nepavyktu
pauliukaz
5565
reiks pabandyt
Anonimas
5578
Mld.
Anonimas
5625
a* atsilikes esi :D
Anonimas
5627
o gal jis tiesiog turi tris rankas? XD
Anonimas
5630
paprastai. jei esi kairiarankis (rasai kaire ranka) tai desine pakisi po suolu, o rankove (atseit ranka) atremi i prieki ( salia veido_). jei desiniarankis tj atwirksciai
Anonimas
5653
kaip cia padaryt taip?
Anonimas
5653
:D
Anonimas
5656
cia tai geras.. :D
Julex
5656
ce tj stpdv expertas :D
Vai2kas
5657
gera gera.;D
Anonimas
5658
grazhus :D
Anonimas
5658
Nuzude :D:D:D:D:D:D:D
Anonimas
5658
Nee, geresniu taktiku nera :D
Anonimas
5659
ble gerasD:D:D
Anonimas
5659
#23 TAI. JAU. TIKRAI!
Anonimas
5659
lol
Anonimas
5660
KARTOJA !!!
Moniikqte
5661
gud idea
Anonimas
5662
Siaiap tai zjb kad taip nusirasineja. nors nemanau, kad mokytojai tokiosv pozos neoastebetu berasant kontrolini darba. mat pastarieji vaiksto po visa klase ir stebi kiekviena vaiksma.
Anonimas
5662
Koks jis grazus O_O inlove!
Spameris
5662
Su striuke neleistų sėdėt per pamokas ir panašiai, bet mintis nebloga.
Anonimas
5662
aciu uz ideja ! ;D
Anonimas
5663
#13 #11 e, +5 jum uz durnuma.
Anonimas
5663
#11 , #13 WIN!!
Anonimas
5663
kai nesveikumas :D
Anonimas
5663
#13 #11 - Pzdc... Tokiu durniu dar paieskot reikia :D
Anonimas
5663
Ar ten mokyklu ,ar koks čia velnias yra ,išvis nešildo ,kad su stiuke reikia sėdėti :D
kabeliukas
5663
Anonimas
5663
#11 o apie tave isvis geriau patylesiu, durneli
Anonimas
5663
#13 tu tai vapse idijotas
kabeliukas
5663
kame demo? ir kdl cia jis nusirasineja? man atrodo kad jis cia apsimeta kad skaito o istikro su telefu zaidzia
Anonimas
5663
11 dabar labai daug kairiarankiu
Anonimas
5663
jei tiap daro,, tai jis kairiarankis, kas mazai tiketina.. beja jei jis butu ekspertas niekas jo nebutu pamate ir nufotkine. tad galvokit.
Anonimas
5663
Gera ideja :)
Anonimas
5663
#4 būtent ;>
Anonimas
5663
#2 parodyk man tu nors viena klaida.
Anonimas
5663
Va tik ant to zmones protingi :D
Anonimas
5663
#4 :D teisingai
Ex02r
5663
#3 nuo tada kada lietuvis pradėjo žemę arti. Eik bulvių ravėt kaimieti-komuniste
Anonimas
5663
Nuo kada Azijiečiai nusirašinėja?
Anonimas
5664
demotyvacijos kūrėjo gramatika: lygis - nesimokantis
mandarinas6
5664
max lvl
|

