nestumket ant multiplas mana darbinis da lievesnis. :D
Nupirkau seneliui Multiplą - Po savaitės jis neištvėrė ir pasikorė
starka
4014
Nui Harime
4014
aa na jei žmogus neturi savo nuomonės ir naudojasi modeliu "jei visi nekenčia tai nekęsiu ir aš"...tai man kitaip jo pavadinti ir neišeina
Anonimas
4014
#5 Tu kazka pavadinai protiskai atsilikusiu vien del to kad nepatiko sita masina? Rimtai? Ir tu dar laikai save protinga sakydama kad tau sita masina patinka?
Nui Harime
4022
intelekto nesužaloto žmogaus demo :) man gėda būtų vairuoti tik surudyjusią ir supuvusią mašiną, o šitas man netgi visai gražiai atrodo. Gal tik kita spalva perdažyčiau, kokia raudona arba oranžine, nes pilka perdaug suslieja su keliu ir tai padidina avarijos riziką...ir šiiap tai nėra mano mėgiamiausia spalva :)
Anonimas
4028
na ir kas kad gerai vaziuoja, uztat kokia geda
Laura Matiukaitė
4028
Visai nieko kai tenka pavairuoti! Tėvai turi ;)
Anonimas
4030
jei nupjautum horizontaliai puse multiplos ir privirintum lankus, smagus automobiliukas gautus:D
Anonimas
4031
Dabar ir tu mirsi, nes palikimu gausi multipla ;0
|

