Nuotraukos - Šiais laikais jos ne prisiminimui, o tam, kad įsimesti į Facebook.

2011.03.22 Motyvacijap
  • 202
16
nuotrauka,merginos,trys,prisiminimas,facebook,imesti







Nuotraukos nėra
Anonimas 5135    
#14 undines jos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5192    
#14 Teip
PonasVladas 5298    
pala pala... cia delfines tos?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5494    
Aisku,kad taip:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5573    
teisybė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5573    
H2O :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5573    
H2O patikio
povilasq 5573    
#8 nuo kada nuotraukos reaguoja į tai kas i jas ziuri?
Usagi 5573    
#7 nes Tave pamatė ;)))*
povilasq 5573    
ko jos tokiais perkreiptais veidais?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5573    
arba į ms :}
belieber 5573    
arba i twitter ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5573    
H2O ; DDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5573    
jo , net liudna . seniau nuvaziavai y kokia ekskursija , kelione ar pan ir turi nuotrauka, ysiklijuoji y albuma , atsiverti ir prisimeni . o db reik kuo daugiau foto y fb deti , surinkti kuo daugiau liku ir parasyti kuo daugiau kamentaru pr foto , td tipo busim sustresni :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5573    
paemus dideli albuma i rankas, daug fainiau nei ziureti ft per pc...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5573    
nepritariu kad jos neras skirtos prisiminimui nes dauguma musu kartas nuo karto atsidare fb perziuri nuotraukas ir viska atsimena.....kurejas tikriausiai nezino kad nuotraukas FB galima atsidaryti ir perziureti lengviau nei paemus dideli albuma i rankas....
Grįžti į viršų