px man mano sveikata bet bent jau turiu savo nuomone ir isdiduma.Siuksle nemirsiu
Nuomonės turėjimas - Gali kenkti Jūsų sveikatai
Rocknroll
5431
Anonimas
5434
#4 Tai suprantu, man irgi yra visiškai nesvarbu ką kiti galvoja. darau ką noriu, elgiuosi kaip noriu, ir stengiuosi tik dėl artimųjų, o jei man kiti žmonės nerūpi tai aš ir dėjau ant jų nuomonės :)
LogInGuy
5434
#2 o man px, patiks kitiem ar ne, NE DĖL KITŲ GYVENU
NandP
5435
O nuomonės neturėjimas gali sušikti jūsų gyvenimą.
Anonimas
5435
galima, bet kaip dažniausia nuomonė gali nepatikti kitiem :)
ingutea
5435
Pff....Tai tipo negalima tureti savo nuomones?o.0 ;/
|

