O veliau gyvenime geriau parsidavinesiu negu dirbsiu. Siaip nenoras dirbi priklauso nuo daugelio dalyku, bet vienas is svarbiausiu veiksniu maistas, kuriame prideta kazko, kad pasijaustum sotus, bet naudos mazai. Tinget neiseitis, po to ciulpt reikes.
Nuobodu - bet namų darbų vis tiek dar nedarysiu.
Anonimas
5183
Anonimas
5565
pritariu
Anonimas
5566
as manau kad tau tik suda valgit o ne nd daryt
opaopa
5570
Dazniausiai sekmadienio vakara :D
imi
5570
Darysiu...
Spunkyz
5570
Keturiom dienom anksčiau įmečiau panašią, tai šią patvirtino.. nu naaaaaataša..
Anonimas
5570
dabartine mano busena;D
Anonimas
5570
pagavo ;D
belieber
5570
būtent :D jau geriau nieko neveikti nei nd daryt
|

