Nuobodu - bet namų darbų vis tiek dar nedarysiu.

2011.03.27 _summer_.
  • 386
9
Nuobodu







Nuotraukos nėra
Anonimas 5183    
O veliau gyvenime geriau parsidavinesiu negu dirbsiu. Siaip nenoras dirbi priklauso nuo daugelio dalyku, bet vienas is svarbiausiu veiksniu maistas, kuriame prideta kazko, kad pasijaustum sotus, bet naudos mazai. Tinget neiseitis, po to ciulpt reikes.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
as manau kad tau tik suda valgit o ne nd daryt
Nuotraukos nėra
opaopa 5570    
Dazniausiai sekmadienio vakara :D
Nuotraukos nėra
imi 5570    
Darysiu...
Spunkyz 5570    
Keturiom dienom anksčiau įmečiau panašią, tai šią patvirtino.. nu naaaaaataša..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
dabartine mano busena;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
pagavo ;D
belieber 5570    
būtent :D jau geriau nieko neveikti nei nd daryt
Grįžti į viršų