Na čia matot kaip yra keli varijantai žmogus arba yra tikrai grynas noliferis tam tikra prasme arba visiškas idijotas pirma prasme pavaizduota antra prasme taip galima sakyt nesupratingo žmogaus kuris vadinas kitus noliferiais na o 3 varijantas tai gali but kasnors svarbaus o ne koks paprastas nolifinimas losiant game ar pan..
Nu, viskas. Einu miegot. - Reikia. Ryt bus sunku atsikelt. Einu. Jau. Dabar. Nu, dar 5min
Anonimas
5171
Anonimas
5351
Paranormal Nolifitivity.
puukis4
5516
Mama , nu kompą palagg`ino , greit išjungsiu . (30 min ) . Nu čia va reikia biški , kompas lūžta belekaip (45 min ) nu ok , ok išjungiu gi . ( 1h 20 min . ) pagaliau , atstrigo .
Anonimas
5519
#2 +5
MindziuX
5519
Ohoho, vienoj nuotraukoj tiek gėrybių :D
LogInGuy
5519
Tai čia tikriausiai tik noliferiam būna , kad niekaip nuo pc nenueina..
Anonimas
5519
Negi negalima to Etano isblokuoti fb? Tipinis trolis...
Anonimas
5520
as taip sakydavau, bet greit supratau kad nera prasmes saves apgaudinet :D
|

