Tai, kad toj servetėlėj daugiau naudingų medžiagų nei visoj bandelėj...
Nu tu bl*t...
Anonimas
5075
Anonimas
5410
kokia prasminga demotyvacija
realistic
5410
:D paprasta demotyvacija, bet kazko taip prajuokino :D
Anonimas
5411
#10 Ten E621 :D Servetėlė sveikiau, nei pati bulkutė ar kažkoks kitas šlamštas :))
Spartasaurus
5411
ten bandele ar kas ?
Anonimas
5411
Vėpla, jei nemoki valgyti, tai geriau iš vis nevalgyk arba paprašyk, kad pavalginditų kas kaip vaiką..
SlimShady
5411
visi vitaminai serveteleje
Sylon
5411
daznai taip buna :D
Anonimas
5411
kai kebaba valgau daznai taip buna
Anonimas
5411
Nu. Tai negi tau skanu valgyt su servetėle?
Anonimas
5411
Tai tipo blogai kad serveteles atsikandi?
Anonimas
5411
Atsikando servetėlės. Gal dėl to.
Anonimas
5411
servetele neskani bandeles skonio?
Anonimas
5411
Nu ir kas cia blogai?
|

