Nu ir dzin.. - Užtat aš protinga

2011.06.16 Seikatsu
  • 250
11
Nu ir dzin..







Nuotraukos nėra
Anonimas 5112    
#7 Uztat
Nuotraukos nėra
Anonimas 5348    
ko jus cia pilna Lietuvoje tokiu ir dar savaip protingu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5486    
pizdū, aš be plaukų
Nuotraukos nėra
Anonimas 5487    
#4 na kad ne visos durnos, tai jo. Bet užtart kiekvieną blondinę ir sakyt, kad ji protingesnė, kai net neįsivaizduoji, kas ji yra, nelabai protinga...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5487    
uztad ,o ne uztat . (per tlf rasau nera lt raidziu)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5487    
#4 jo as su durnem nemiegu , o ji tikrai nemoka, atsisakyti :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5487    
#4 nu uztave tai tikrai protingesne :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5487    
Uzpisot jau. Kad kelios londines neprotingos, nereiskia, kad ir ji neprotinga. Manau uz jus ji zymiai protingesne.
Geras_Iksas 5487    
pamirso ji apie savo plaukus trbt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5487    
cool story..
povilasq 5487    
abejoju :D
Grįžti į viršų