true story ;D
Nu davai! - Pereik be rankų!
Anonimas
5063
Anonimas
5089
Atsimenu uzlipi,ir visi purtyt pradeda.
Anonimas
5170
liosai
EllDiago
5171
#2 o nereikia prisilaikyt nes visur kopecios...
Anonimas
5187
nieada neidavau be ranku aukscio bijau :D
Anonimas
5188
Kai pasimautum and klyno pažiūrėčiau kas tau žema pasidarytų.
Anonimas
5219
#3 o kodel? Bijai ar atrodo per daug vaikiska ir zema?
zvp
5309
Vaikams ir jūra iki kelių. Dabar nieks manęs nepriverstų ten lipti.
TheDemotivator
5309
Kas cia sunkaus, be ranku pereit? Va be koju pereit, tai issukis :)
Anonimas
5309
kai mazesnis buvau visada be ranku pereidavau
|

