Nu davai! - Pereik be rankų!

2011.12.13 Hurris
  • 119
10
davai, pereik, be, ranku







Nuotraukos nėra
Anonimas 5063    
true story ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5089    
Atsimenu uzlipi,ir visi purtyt pradeda.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5170    
liosai
EllDiago 5171    
#2 o nereikia prisilaikyt nes visur kopecios...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5187    
nieada neidavau be ranku aukscio bijau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5188    
Kai pasimautum and klyno pažiūrėčiau kas tau žema pasidarytų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5219    
#3 o kodel? Bijai ar atrodo per daug vaikiska ir zema?
zvp 5309    
Vaikams ir jūra iki kelių. Dabar nieks manęs nepriverstų ten lipti.
TheDemotivator 5309    
Kas cia sunkaus, be ranku pereit? Va be koju pereit, tai issukis :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5309    
kai mazesnis buvau visada be ranku pereidavau
Grįžti į viršų