Norit -15? -20? -25? - O aš tik vasaros..

2011.02.18 Tryiin
  • 239
22
uzpiso, demo, su, tais, laipsniais., tai, laukiat, vasaros, ar, norit, salciu, nx







Smiler 5230    
Žinoma, kokia nauda iš to šalčio?..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5606    
Tagai +
Paveiksliukas +
Nuotraukos nėra
Anonimas 5606    
zymos :D
Vendigo 5607    
hahaa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
Studentams tik vasaros reikia, nes tie -25 nixuja nieko nereiškia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
Studentams tik vasaros reikia, nes tie -25 nixuja nieko nereiškia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
#9 pritariu, bet nelabai i tema..
Augustuty 5607    
žymėėėėėėėės valdoooooooo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
nsmn čia o ne demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
pizdukai jus, atsibodot su tais savo minus 25, nemokat is sules atsimazint lopai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
Vau, kokia prasminga demotyvacija!.. By the way, čia ne zymes.lt, o demotyvacija.lt
TheGlue 5607    
zymos';D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
nu jūs ir lol, taigi šalčių laukia visi moksleiviai vien tik dėl to, kad nereikėtų į mokyklą, o apie savaitgalius ir apie vasarą kalba neina :)
le2te 5607    
Plauku tiesintuvas kaip narkotikai, viena kart issitiesinus nebegali sustoti.
beskronik 5607    
zymes geros ;D nu bet tiesa nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
Depresuoti, kompleksuoti, noliferiai ir visi vaikuciai susitupekit nors karteli su tuo -25
prodigy 5607    
geriausia vasara arba -25, daugiau jokio oro :D
povilasq 5607    
tai nx, valink i atograzas bl cia nesamoniu nekures...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
cbb
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
tai gal, bl, daugiau % kad ateis -25 šaltis negu ta tavo vasara. Kur didesnė tikimybė, to ir tikimes -.-''
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
eik nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
niorim salciu (-25)
Grįžti į viršų