Nori problemų? - Įsimylėk.

2010.03.14 antoni
  • 269
19
meile,problemos,isimylejimas,santykiai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5060    
Tas šiuolaikinis įsimylėjimas tiesiog juokina. Jeigu susitikinėji su kokia tai pana, tai dar nereiškia, kad jūs įsimylėję, tiesiog hormonai siaučia. Kartais būna juokinga, kai koks penkiolikmetis pareiškia, kad mylėjo kažkokią mergą, bet išsiskyrė po dviejų savaičių, nes susipyko dėl bereikšmio menkniekio.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5147    
Telefonas turbūt išmanusis, nes be laido :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5407    
dd' Tu teisus :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5483    
Andrejau as ir to tikejaus, buvo pasaka viskas, atrode geriau ir nebus, bet kazkas jom visom uzeina ir poto tenka gruzintis visa vasara..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
O panička tai nieko tokia...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
Ačiū Dievui kol kas be problemų ir tikiuosi būti be jų :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
Priklauso nuo poros vertybių santykiuose...pvz.: pagarba, nuoširdumas ir tt. ir jokiu problemu ; )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5853    
Taip ir yra ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5857    
100% teisybė! :p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5905    
#5 pzdc taisingai pasakyta,
Nuotraukos nėra
Anonimas 5945    
visai grazu
antoni 5946    
#3 nes paprastai merginoms tai labiau budinga :)
#4 +1
grom 5947    
Labai tiktu mergina su skutimosi peiliuku bandanti persipjaut venas, o uzrase " nori nusizudyt ---> isimylek :D
nobody 5947    
kottbeggemott> prie ko čia alkoholis? Manau šiame užraše slypi kur kas daugiau negu alkoholis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5947    
*to nobody* todel kad vyro jausmai niekam nerupi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5947    
nes kai geria wyras - dega wienas namo kampas, o kai geria moteris - dega wisi keturi namo kampai
nobody 5947    
įdomu kodėl nuotraukoj mergina :?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5947    
kas tiesa tai ne melas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5947    
Graži visai pana ;D
Grįžti į viršų