rasoma kokea
Norėjau kokią valandą
Anonimas
4753
Anonimas
4756
o k.rw koks susireiksminimas :D tik pamanykit,vienu asilu(-e) maziau :D
Anonimas
4757
nu blem, jei nori - nusiperki, vapse kur cia normali demo bera sitam puslapy, kazkokie mazvaikiai jas patvirtina bitik butu. tikriausiai teks daugiau cia nebesliankyt...
Anonimas
4757
Cia is vis tokios sudinos demo but neturejo
Anonimas
4757
Turėjo būti "norejeu koke valanda"
Anonimas
4757
kaip tokia nesamone patvirtina?
|

