rasoma kokea
Norėjau kokią valandą
Anonimas
4756
Anonimas
4758
o k.rw koks susireiksminimas :D tik pamanykit,vienu asilu(-e) maziau :D
Anonimas
4760
nu blem, jei nori - nusiperki, vapse kur cia normali demo bera sitam puslapy, kazkokie mazvaikiai jas patvirtina bitik butu. tikriausiai teks daugiau cia nebesliankyt...
Anonimas
4760
Cia is vis tokios sudinos demo but neturejo
Anonimas
4760
Turėjo būti "norejeu koke valanda"
Anonimas
4760
kaip tokia nesamone patvirtina?
|

