Nobelio premija

2011.05.01 ReporterisLT
  • 285
7
Nobelio premija







Nuotraukos nėra
Anonimas 5535    
Noriu tokios spynos!!! ;-))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5536    
man atrodo kad reikia ir daugiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5536    
tokia spyna labai lengva atrakint su betkuom(nebent ji elektronine)
Teenagor 5536    
wow.
povilasq 5536    
atkreips visi, kas penktadienio vakarais miega laiptinej, nes nesugeba ieit...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5536    
gaila kad i si gamini niekas nekreips demesio :/
Leezash 5536    
Jo, toks išradimas tikrai vertas tokios premijos :)
Grįžti į viršų