Nieko nėra vertingiau - Už laiką

2011.07.14 zvp
  • 1090
22
Nieko nėra vertingiau







Nuotraukos nėra
Anonimas 5147    
MONEY!!! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5226    
#20 pinigai ateina ir iseina ir iseina ir iseina ( sorry nerasiu dabar tos demo bet mintis ne mano)
H31nk1ns 5417    
Pinigai iseina ir ateina ,o laika atsukti eina :?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5420    
yra-pinigai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5445    
#8 well i dont know, Zemeje yra viskas laikina, bet amzinybeje TIKRAI nera laiko.[:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5453    
va va demo kokia prasminga ir gera nuostabus zodziai apibudinantys akimirkas :)))
.oranGe 5453    
#13 Dar ir kaip demotyvuoja. Demotyvuoja švaistyti laiką veltui.
aciupakabra9 5453    
Coool
povilasq 5454    
ir vel nauja savaites emo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5454    
nedemotyvuoja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5458    
Aš labiau vertinčiau savo gyvenimą ir tai ką padariau vertingo nuo tos dienos kai gimiau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5458    
cia esme kad svarbu laiku kazka atlikti o ne laikas?
gitaristas 5458    
Jei nori sužinoti akimirkos vertę, nespėk į tuoletą
Geras_Iksas 5458    
1, 4, 5 ir 6 biski lempiniai. pritariu #8 (time doesn't exist. clocks exists.)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5458    
NESAMONĖ. Laiko niera. Mes jį sukūrėm, jo niekada nebuvo, kol mums nepradėjo rūpėt pinigai...
povilasq 5458    
va, dabar jau galiu apsiverkti...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5459    
SAKE SITA KALBA SENIUNE KAZKATROS GRUPES
Nuotraukos nėra
Anonimas 5459    
mano klifes kalba per simtadieni ir pask skambuti ;
p
Reinass 5459    
Va cia tai demo, super.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5459    
uz sita demo duodu tau laika is fb :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5459    
O rly?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5459    
nu logiska, ir cia turbut demotyvuoja neskubeti :D
Grįžti į viršų