jei nesupranti, kas parašyta angliškai, dar nereiškia, kad tai nesąmonė ;D
Niekada neverta - daryti skubotų išvadų.
Anonimas
5639
Anonimas
5639
gal nebesvaikit?? buvo nebuvo,blem ne visi cia sedi 24/7 istisus metus kaip kruva cia tokia komentatoriu,as pvz pirma karta sita matau, ir manau,kad as cia ne viena tokia, taip kad maziau apie save galvokit
Anonimas
5640
kada baigsit vogti?
Anonimas
5640
nuotrauka gera tekstas nesamone :D
Anonimas
5640
pabandykite perskaityt nuo galo kazkaip idomiau atrode :D
LietuvaiteV
5640
:D
Anonimas
5640
BUVO BLIA..
Anonimas
5641
#3 mldc :D forever alone
Anonimas
5641
cha kaip prajuokino :D
Anonimas
5641
#11 Nu pzdc suskėlei :D
Anonimas
5641
#6 mldc tu ;) savikritiskas zmogus :D
Anonimas
5641
Buvo jau, bet siaip geram bet buvo...
Anonimas
5641
jah
Eimante.
5641
Buvoo
Anonimas
5641
#7 Ne, tik pasakau, koks tikras ju charakteris, tu degrade.
Anonimas
5641
#6 taiiii... tu gėjus? ^^
Anonimas
5641
Tai tik parodo, kokios moterys psichiskai netsatiblios ir ispucia problemas is nieko.
Anonimas
5641
math again
fent
5641
tiurbokvadro avataras puikiai atitinka tave...
Gintarine
5641
:D:D:D:D:D:D:D:D
tiurbokvadro
5641
sveika suradus explosm.com komiksus
|

