Neverk, - kad kas nors baigėsi. Nusišypsok, kad tai apskritai buvo.

2010.05.07 Kanka
  • 150
14
Neverk,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
čia gražūs žodžiai ir t.t. ir t.t., bet chebra, čia kaip tik greičiau motyvacija, nei demotyvacija ;) čia aš ateinu ieškot ironijos, sarkazmo, grotesko, o ne peotiškų išvedžiojimų, nes ir puslapio tikslas yra būtent toks...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
idomu butu pamtyt kaip jus debai atrodumete paluze :))))
)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
Bent tą vaiką prajuokinau. O juk tik pajuokaut ir siekiau.
Vyncas 5891    
Neatspėjai, man daugiau kaip 15 xD
ENGREY 5891    
Vyncai manau kad tu esi totalus debilas:) Nes vaidini didelį vyra čia, kaip ir seniau sakiau, tau nedaugiau kaip 15:)
Vyncas 5891    
#8 Koks tu debilas, pz XD XD XD XD XD XD XD XD Rofl
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
Man rodos, nesusišnekėjimo problema kilo dėl #5 panaudotų kreipinių "JŪS idiotai", "JŪS visi tokie daunai" daugiskaitinės formos. Pažvelgus į senesnius komentarus, tik vienas komentatorius, t.y. #3, tvirtino, kad "ten gi ne jo rankos". Kiti komentatoriai vartojo žodžius "tavo rankos", "jo [rankos]". Taigi, #5 vadindamas #3 komentatorių daunu, turėjo naudoti įvardžio vienaskaitą - "tu daunas". :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
bent supranta elementaru dalyka... skaityt moka, bet nesupratau prie ko ce isviso "tavo sakinys-skaityt moki?" xD matosi kad autistas ar pan. :D
Livin 5892    
O tu ,inteligentas, skaityt moki?
Nuotraukos nėra
cigo 5892    
kokie jus idijotai...cia mintis yra ta kad jis verkia del praejusios vaikystes//po velniais negi jus visi tokie daunai?
Livin 5892    
Jo. Pavydžiu tokio požiūrio.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
Ten gi ne jo rankos. Kūdikio.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
Ne veltui verki
Tavo rankos atrodo kraupiai
Vyncas 5894    
Gerai, pas ką toks požiūris.
Grįžti į viršų