Neturiu ką apsirenkt, nėr ką valgyt... - o nepagalvojai, kad kiekvieną dieną tai pasako kievienas benamis?

2010.09.30 asvaldau
  • 66
19
sakom, nors, turim,benamiai, neturi







Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
@ #13 , Butent...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
Kas per šaldytuvas iš dviejų dalių?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5630    
saldytuve visas vos ne limonadais prikimstas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
saldytuve tikrai nieko gero nera :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
BLET TILEKIT
Nuotraukos nėra
Anonimas 5742    
Žiauru..
BlackCat 5745    
žiauru... o jūs nepagalvojat, jog jis galėjo būti verslininkas netekęs VISKO?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
as visiskai negailiu ju :) ju paciu ydos praeityje juos tokiais padare :) man tik gaila ju atzalu, nes jie del viso soto tikrai nekalti :)
Laurucea 5745    
Tiesa pasakius, tas "neturiu ką pasirengti" pasakoma dėl to, kad tiesiog iš pasirinkimo nežinai ką rengtis, o kad kiti neturi ką rengtis, aks iš to, aš galiu padovanoti savo drabužių, bet ar jie juos nešios? Ne, dauguma jų juos parduos ir tiek. Dėl maisto irgi, duosiu benamiui, tai geriausiu ateju, jei netrenks man, tai pasiūs ant trijų raidžių...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
*kievienas benamis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
#5 Šiaip, yra ir tokių bomžų kurie net ne degradai, o tiesiog neturi iš ko gyventi. O tai kai būna , net močiutės senos prašo išmaldos visur centre,prie bažnyčių. tai ką jos irgi degradės?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
#5 linkiu tau to paties
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
kad jie net nebando darbo ieskotis nes jiems yra px ir ne vienas bomzas sako kad daugiau susirenka babkiu per diena negu dirbant gautu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
#1 #3 #5 Jeigu gimei skurdzioj seimoj tai tau ir mokytis ir dirbti nera salygu jei valgyti neturi :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
O man px ant ju, patys prisigere asilai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
#1 O nepagalvojai kad yra ir benamių vaikų kurie dėl to visiškai nekalti? Ir kad ši demotyvacija nori pasakyti, jog džiaukis ką turi, nes kiti to neturi išviso.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
Jei bomzas su rankom ir su kojom tai pats kaltas kad benamis. Manes nejaudina turi jis is ko valgyt ar ne. Kas nori dirbt tas dirba ir uzsidirba net Lietuvoj. Nevykus demo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
Liukiumas ir yra likimas, jo nepasirinksi :) jei galetu pasirinkt manai butu benamiu? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
px man.Patys pasirinko toki likima.
Grįžti į viršų