Neturi draugų? - Nesijaudink "Facebook" mielai padės tau susirasti draugų

2010.06.08 freez
  • 34
14
Neturi draugų?







Modesta771 5833    
Nu gerai, ir one.lt, ir facebook.lt, ir draugas.lt, ir pažinys.lt ir visi kiti. "šūdas", tai kaim kišates, nepatinka tinklapiai tai nesilankykyt ir viskas, o ne krauna kas ant ko daugiau. Lietuva nesikeičia :)
kasiakas 5833    
visi stuma ant fb ar one... bet tas kas stuma stobal naudojas :D fail'ai tas dabartinis jaunimas:D nepapyzdavoje blm negali gyvent... sukurkit savo koki pazinciu ir bendravimo saita... nors kazka panasaus tada ziuresim ar bus dydesne paklausa uz facebook...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
One.lt - atgyvena, o ir fb - šūdas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5844    
facebook yra geriau nei one ,tas jau visiems aisku... esme tokia,kad gali dalintis party fotografijom,ispudziais arba susitart del susitikimo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    
dar vienas daunizmas, kaip ONE.lt, net tevai sedi...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5861    
Fona tai galit užsidėt jeigu naudojat firefox addons.mozilla.org/en-US/firefox/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
nestumkit gerai tad facebook...
Rut. 5862    
Atrodo, kad be facebook greit nebebus apie ką kalbėt.
sueis 5863    
Kaip pasidaryti foną, pamokinkit kasnors :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
Jap, fonas tikrai nuostabus !
freez 5863    
#1 tą ir norėjau šia demo pasakyti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
Bob Marlis +5 :D
varna 5864    
bullshit tas facebook
Grįžti į viršų