Nu gerai, ir one.lt, ir facebook.lt, ir draugas.lt, ir pažinys.lt ir visi kiti. "šūdas", tai kaim kišates, nepatinka tinklapiai tai nesilankykyt ir viskas, o ne krauna kas ant ko daugiau. Lietuva nesikeičia :)
Neturi draugų? - Nesijaudink "Facebook" mielai padės tau susirasti draugų
Modesta771
5832
kasiakas
5832
visi stuma ant fb ar one... bet tas kas stuma stobal naudojas :D fail'ai tas dabartinis jaunimas:D nepapyzdavoje blm negali gyvent... sukurkit savo koki pazinciu ir bendravimo saita... nors kazka panasaus tada ziuresim ar bus dydesne paklausa uz facebook...
Anonimas
5832
One.lt - atgyvena, o ir fb - šūdas.
Anonimas
5843
facebook yra geriau nei one ,tas jau visiems aisku... esme tokia,kad gali dalintis party fotografijom,ispudziais arba susitart del susitikimo
Anonimas
5853
dar vienas daunizmas, kaip ONE.lt, net tevai sedi...
Anonimas
5860
Fona tai galit užsidėt jeigu naudojat firefox addons.mozilla.org/en-US/firefox/
Anonimas
5861
nestumkit gerai tad facebook...
Rut.
5861
Atrodo, kad be facebook greit nebebus apie ką kalbėt.
Anonimas
5862
addons.mozilla.org/en-US/firefox/browse/type:2
sueis
5862
Kaip pasidaryti foną, pamokinkit kasnors :)
Anonimas
5862
Jap, fonas tikrai nuostabus !
Anonimas
5863
Bob Marlis +5 :D
varna
5863
bullshit tas facebook
|

