Netrukdysiu - sakome tada, kai labiausiai norime bendrauti

2010.12.07 jomajojo
  • 352
30
bendravimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5290    
tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5349    
tikrai ne,visada parasau netrukdysiu,kai matau,kad zmogus yra uzsiemes:)
Wampyre 5406    
Not!
Pvz. Aš rašau "netrukdysiu", kai tikrai žinau, kad žmogus užsiėmęs, arba noriu, kad jis atstotų.
Ir pritariu #26 komentarui - tai priklauso nuo žmogaus drąsos..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
BŪTENT@!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5672    
Man atrodo, kad priklauso nuo žmogaus drąsos lygio, nes jei jis sako "netrugdysiu", bet nori bendrauti tai manau kad bijo pasakyti. Na nevisai tikrąją prasme "bijo" bet manau mane suprantat : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5673    
Tiksliau, kai kiti sako netrugdysiu norisi bendrauti.
O jei tu nori bendrauti tj nesakai netrugdysiu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5673    
Ne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5674    
#20 sventa tiesa :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5674    
nesamke
Nuotraukos nėra
Anonimas 5674    
sha dūchai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5674    
Tai kam rašyt netrugdysiu, jei nori bendraut? durnas esi - nebendraus ;D reikia parašyt normaliai o ne tai kad suprast iš užuominų..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5675    
Tiesa;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5675    
#10 MUA ;*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5675    
#16 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5675    
random kaip iprasta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5675    
shudas nx. melas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5675    
taip.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5675    
*ne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5675    
nes visada kai man paraso netrukdysiu,parasau,"ok veliau susirasysim",nes taip raso,kai uzsiemusi bunu. Tikuosi,kad ne teisinga demo.;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5675    
#9 pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5675    
#9 lol ;*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5675    
#1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 Jūs visi esat teisūs :) Po ;* kiekvienam
Nuotraukos nėra
Anonimas 5675    
arba kai nenorim trukdyt kažkam
Nuotraukos nėra
Anonimas 5675    
sutinku :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5675    
Dėje, tiesa... Dažnai pasitaiko. Kai didžiausias akmuo krutinę slegia, visi užsiėmę
Nuotraukos nėra
Buivydait 5675    
a man px, bendrauja ar ne
Svarelis 5675    
Sutinku su #3 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5675    
Sutinku su #1 ir #2
Nuotraukos nėra
Anonimas 5675    
Sutinku
Nuotraukos nėra
Anonimas 5675    
Nesutinku
Grįžti į viršų