Neteiskit manęs už tai - ką patys SU MALONUMU padarytumėt!

2012.12.30 romantikas69
  • 7
4
neteiskit, darykit







Nuotraukos nėra
Anonimas 4925    
Fap?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4926    
Iš tikrųjų, bent jau DAT ASS džiugina, nei banalios demotyvacijų antraštės.. Bent tiek dar.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4926    
px ta demo šikna yra :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4926    
sudas ne demo
Grįžti į viršų