Net negalvok, - kad tai labai lengva

2011.05.23 The3Run5
  • 112
32
Net negalvok,



Nuotraukos nėra
Anonimas 4989    
kamšteli, taip ir turi būti, juk surūšiuoja pagal panšias kategorijas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5095    
Pastebėjau, kad atsidarius bet kokią demotyvaciją apie sportą dešinėje esančios kitos demotyvacijos visos irgi būna apie sportą. Prašau tai sutvarkyti, nes esu įsitikinęs, kad kažkas pamatys mano prašymą šitoje metų senumo demotyvacijoje.
Nuotraukos nėra
The3Run5 5491    
#29 kas del neturejimo ka veikt kas del kitu priezasciu ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5506    
lol.. o koks tikslas rasyt cia.. o gi atsakymas paprastas.. is neturejimo kas veikt.. :D
Nuotraukos nėra
The3Run5 5508    
#27 Kalbu neapie reklamas...
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5508    
#26 Bent pusė jų tikrai nedaro to dėl pinigų. Tokių trickerių yra labai daug pasauly, o į reklamas patenka tikrai nedidelis kiekis.
Nuotraukos nėra
The3Run5 5509    
#25 Pritariu :) Tik nepaminejai pinigu ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5509    
#24 Tikslas tobulet pasiekt zmogaus galimybes parodyt kitiem kad esi kazkuo ypatingas issiskirt is minios siaip del malonumo stai keli tikslai del kuriu jie tai daro kitaip sakant gyvena..kiekvienas zmogus turi savo tiksla viskam tik kai kurie per giliai jo iesko :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5509    
gerbiu tokius zmines, bet niwkaip nesuprantu kam tai reikalinga? koks ju tikslas?
Mivo. 5509    
Norėčiau tokio berno :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5509    
#20 d*chas tu video bl*t pažiūrėk
na*ui dalbjobas ČIA LENKAS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5509    
Jis pas keciausis parkour jis Profu profas
Nuotraukos nėra
The3Run5 5509    
#19 ? seip cia rusas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5509    
Štai jums ir lenkas. Ir kas dabar nepatinka?
Edijus 5510    
Bičas nepaklūsta fizikos dėsniams. Respect.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5510    
Cia ne parkour, as sakau tai gana lengva ir po ~3metu panasiai mokesiu(3 metai tikrai mazai palyginus kiek gyveni)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5510    
#15 nu kietai waro parkura.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5510    
Kai parkour varo.
Nuotraukos nėra
tomas1996 5510    
senei matytas vieo bet vistiek dar karta paziurejau :)
anonymouss 5510    
man tai įdomu kiek kaulų jis susilaužė iki tol kol išmoko.
Nuotraukos nėra
kameronas 5510    
gal video ir geras, bet cia demotivacija tai sudas, geriau autorius nusizudytu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5510    
Pzdc... Antraste tai visiskai nereikalinga... Nx is vis raryt tokias...
Nuotraukos nėra
The3Run5 5510    
#9 vallu king of tricking
Nuotraukos nėra
Anonimas 5510    
Man asmeniskai Damian Walters kieciau pavaro www.youtube.com/watch?v=5MeiwLLZjDo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5510    
Salto, tai nera parkuras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5510    
mazai mates reiskia esi ;] nes cia beveik vien tricking :]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5510    
gi tas ziniu vedejas pats sako kad parkour :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5510    
Gerai varinėja, bet tik kad pagrinde šokinėja... Galėtų siena pabėgt...
Nuotraukos nėra
The3Run5 5510    
#2 kdl visi sako parkour ? ;D Zmones cia 3Run ir Tricking (kas nezinojo) ;)
EdvisEvolution 5510    
;oo Geras.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5510    
geriausias mano matytas parkour video!
Fanatikeee 5510    
as ir negalvoju :Dv
Grįžti į viršų