galit vadinti mane ziauriu, bet dieve tos mergaites veidas tikrai perpistas.
Net jie turi - draugelę, gadinančią jų nuotraukas
Anonimas
5533
Anonimas
5535
O man tai nuotrauka graži ir ta mža mergaitė tikrai nieko negadina.
Anonimas
5535
aha, as irgi tai pastebejau xD
Anonimas
5535
Dar geresne foto yra kaip ji ausis uzsidengus :D
Anonimas
5535
Nu aisku lietuviai vistiek liks nepatenkinti.. Whats wrong with u people
Anonimas
5535
Man labiau primena liudnas laidotuves, nei linksmas vestuves :)
Anonimas
5535
Nu bet kam Lietuvoje vien per 3 kanalus rodyt ? UK turbut per visus kanalus transliacija buvo nutraukta ir rode tas vestuves.. Ir manot zmones del to patenkinti ? Ne visi tokie romantikai, kad ziuret svetimas vestuves per TV.. Be to siose vestuvese man asmeniskai per daug nereikalingo religingo meslo.. Tiek valandu baznycioje maldas, klausyt baznytinius chorus ir kunigu ar kaip jie ten vadinasi kalbas is biblijos, kurios ilgos 100 kartu girdetos ir nuobodzios..
Anonimas
5535
Aš tai nesitikėjau, kad viskas bus taip gražu. :) Tikrai nuostabios vestuvės buvo. :)
Anonimas
5535
kokia cia laime tuoktis pagal tiek tradiciju, jei vien baznycioj 3 valandas buvo..
Becky
5535
#4 #5 sutinku. :)
minami
5535
awww tobulos vestuves..
Monakiux
5535
Sunku pasidžiaugt kitų laime?
Anonimas
5535
#2 vakar visa diena tik rode ir rode ir kas is to :/
Anonimas
5535
durniu laivas tos vestuves pasauliui no tuo nepasikeite
Anonimas
5536
Ji ten stovėjo ausis užsikimšus :D sako ta Princesė jai pamojuok, mergaitė vistiek susiraukus stovi :D
|

