Nesvarbu oras - Jei yra noras

2011.03.29 LaurynasB
  • 409
18
krepsinis, tikri, lietuviai, lietuva







Nuotraukos nėra
PowDer 5482    
100% sutinku, puiki motyvacija, jei galeciau duociau kad ir 100+ :)
LaurynasB 5553    
#14 :D neparasyta "ce tik krepsiniui ir tik krepsiniui"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
#14 :D taigi cia ne vien krepsiniui taikoma :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
100% ;D sutinku.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
čia tai pieviška demotyvacija, futbolui tinka labiau toks pasakymas ar kokiam nors dviračių sportui, nes aukšto lygio krepšinis vistiek visada žaidžiamas viduj.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
Man su kase tikrai taip.Nesvarbu ar ziema ar vasara,lyja ar sninga. Man kase tiks bet kokiu metu laiku :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5564    
sutinku 100%. ir cia nie vien su kasiu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
kas ten per kvadratėlis fotkėj? šalia kamuolio
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
Nu mes fule irgi visa ziema ant sniego zaidziam, rudeni per purvynus...
Ohh_Nooo 5566    
Va kur demotyvacija !
Reinass 5566    
Būtent :)
Teenagor 5566    
yup :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
Siuo metu labiau tiktu futbolas : DD
Nesvarbu ar yra zole , jei yra noras .
Spunkyz 5567    
jaaap (sun)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
Jau 3 savaites kai losiam kieme t.y. kazkur nuo kovo 7 dienos ...
kiki17 5567    
pas mus kai tik nutirpst sniegs is kart ir prie kases visi..
pamenu visi vakarai taip budavo..:]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
sninga ble :D
povilasq 5567    
tai kad pusto ;( (blush)
Grįžti į viršų