R, nemanau, man net pagalvojus apie tuos snarglius slykstu darosi, o man 32.. taigi, nekalbek uz visus ir visas.
Nesiparink - Blogiau už moteriškas dienas, yra tik jų nebuvimas
Anonimas
5356
Anonimas
5439
#4 be to bet kokia moteris turinti motinystes instinktus ir t.t. pasiekusi tam tikra amziaus riba (visoms ji buna skirtinga) nori vaiku. Taigi bet kokiu atveju nestumas tuomet buna lauktas, net jei neplanuotas.
Anonimas
5439
#4 jei moteris yra subrendusi (moraliai)i, sauaugusi (dvasiskai)i ir su normaliai issivysciusiais motiniskais instinktais tuomet bet koks nestumas - lauktas ar nelauktas yra dovana.
Pirmyn
5439
#3 tai kad cia 95% demotyvoja ir komentuoja malaletkos ir nesubrende tai ko tiketis
Anonimas
5440
R -> lauktas taip, o nelauktas? :?
Anonimas
5440
Nesąmonė. Moteriai, o ne malalietkai lauktas nėštumas yra džiaugsmas. Vaikiški standartai.
Pirmyn
5440
Prie ko cia moteriskos dienos ir pokeris. Cia gal jas taip daba vadina?
grafauskas
5440
Neimsiu.
|

