Nes tik rusai - taip sugalvotų

2010.12.17 LiQ
  • 287
64
Nes tik rusai



Nuotraukos nėra
Anonimas 5405    
didumo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5405    
kai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5405    
tai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5405    
Bet
Nuotraukos nėra
unnameless 5499    
bachurui gal ir uztektu drasos, bet merginai tj tikrai reta kuriai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
Nesveikiai cia...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
Eik tu nafik kai awesome, noreciau taip pabandyt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5641    
Kai norėčiau :))))))))))))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
taip palieka pora dieneliu kabeti :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
Vyrai nedrįso, tai paną nuleido žemėn :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
Klassno srabotano, krasava!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
o tj jei nutruktu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
Malaci Ribiata :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
Va čia tai pz ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
Nesveiki... Neveltui Rusais juos vadinam.. :D
Nuotraukos nėra
svetkis 5664    
Eik Tu naa.... Kai ziauriai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
NESVEIKAS SUOLIS SUPER
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
O kaip ją vėl užtempė?? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5667    
komentaras turėtu būti va šitoks: aj nesvarbu, kiekvienas turi tik vieną gyvybę.

ir prie ko vėl tas "nes"? prie ko tai priežastis?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5668    
Nerealiai noreciau!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5668    
gerai, kad nenutrūko virvė. arba, kad į namo sieną nesivožė, nes būtų bernukai galėję gramdyt draugą/ę.
Nuotraukos nėra
nulis 5669    
turbut nesuvokia koks ten aukstis kas nori pabandyt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
ziauriai prikolina :D
Nuotraukos nėra
Vina 5669    
truputi sveiko proto truksta, bet adrenalino kraujyje turbut nemazai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5670    
Būtų neblogai pabandyti : DDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
Blemba issitekst i sienas nebutu visai taip jau malonu, bet kodel gi ne uz adrenalina :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
sakes....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
Pzdc, kaip noreciau tjp :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
Bet tai kaiiiii extryymas! einasau , apsalau wien paziejus ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
Rock 'N' roll baby! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
#33 merga ... ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
Bet pizėėėė, kai extryyyymas. krč. Ir aš taip noooooooooriu. awwwww.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
Ka mes zinom gal ten bernas spiege :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
mmm..rusijoj bernai turbut bailiai, kad mergos ekstrymu uzsiem ";D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
jusu nuomones daug geresni bajeriai negu sitos visos demo kartu sudejus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
Kaip tai ka demotyvuoja? O gi tai, kad nebuk toks kaip jie.
Isigilinkite i minti.
Visai gera demo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
Šuolis tai ahujenas:D
Bet kai kurių žmonių supratimas kas yra demotyvacija tai mane stebina. Kas čia demotyvuojama/motyvuojama? Šokt nuo stogo? Būt rusu? Dabar demotyvacija laikomas kiekvienas paveikslėlis/video su užrašu apačioj ir juodu rėmeliu aplink -.-
Nuotraukos nėra
Anonimas 5672    
priciom cia rusai ;D visur taip daro ir netik jumping su virve
Nuotraukos nėra
Skywer 5672    
Cia gi profai atliko sita
Nuotraukos nėra
yox 5672    
rusai labai protingi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5672    
EINA NX :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5672    
išvada - Rusai lopai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5672    
EXTREME
Nuotraukos nėra
Anonimas 5672    
Jie kazka gerai pavartoja O.o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5672    
kaiiii
Nuotraukos nėra
Anonimas 5672    
Cia geras, o kurejas lopu lopas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5672    
adrenalino doze gera
Nuotraukos nėra
Anonimas 5672    
net kraujas sustingo :x
Nuotraukos nėra
nulis 5672    
cia pizdec, nusileist tai px , bet padaryt ,tai jau issukis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5672    
#3 Jo uzsiema, bet gal su profesionalu prieziura ir specialiom virvem, ir specialia iranga, o ne plet ant paklodes prirista moteriske.
(50-64)
Grįžti į viršų