Nėra prasmės prisiminti praeities, - jei ji neturi įtakos dabarčiai .

2010.07.27 Gabu95
  • 60
13
memories







Nuotraukos nėra
Gabu95 5790    
neviskas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
Viskas praeity turi įtakos dabarčiai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
#8 ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
Ot gerai čia pasakyta #9
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
Taip iseina sita demo irgi neturi prasmes, mano komentaras irgi. Tu, visi jus man irgi neturit prasmes. Niekas neturi prasmes.
o kokia prasme gyventi? Irgi nera, mirsi juk ir baigta bus. Taip kad gal uzteks malti suda su tom prasmem ir nevaidint filosofu?nors kas is to, prasmes juk nera..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
per tą paną rūkyt užsimaniau, o aš tai nerūkau..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
IŠMOKIT SKAITYT JOFANA.
Spameris 5810    
Jei ką nors prisimeni tai jau vadinasi turi įtakos dabarčiai, nes nuo minčių ir priklauso tavo veiksmai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
dieve.... taigi parasyta "jei"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
turi įtakos.
Monroe 5811    
nebent
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
Tai čia turi galvoj nėra prasmės prisiminti tų įvykių kurie nutiko praeityje ir neturi įtakos dabarčiai. nes ne visi įvykiai turi :)
Monroe 5811    
Tai kad turi įtakos...
Grįžti į viršų