Nėra nieko geriau, - kaip tik draugas, vasarai grįžęs iš užsienio

2011.05.01 pauliuz90
  • 176
16
draugai, vasara, uzsienis, londonas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5535    
Sakyciau demotyvacija kurta naudos siekencio zmogaus ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5536    
Svet, kazkodel taip ir pamaniau, kad mazai kuo skiriesi nuo zonciku
Nuotraukos nėra
Anonimas 5536    
#2 Gaidys.
Teenagor 5536    
+++++++++++++++++++ QQ
minami 5536    
#11 nu nx kai prajuokino. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5536    
man draugai is kalejimo gris vasara, reik sukurt demo :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5536    
kazkokiam botui gryzo draugas ir db reiskia kad reikia sukurt demo kaip tai puiku
minami 5536    
man tai geriau butu paciai isvaryt kur nors i uzsieni.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5536    
Taip taip visi anglolietuviai vasarai gryzta namo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5536    
Patvirtinant demotyvacijas prioritetai suteikiami:
Demotyvacijoms (pvz. 1, 2, 3).
Motyvacijoms (pvz. 1, 2, 3).
Įdomūs, taiklūs, originalūs pastebėjimai (pvz. 1, 2, 3).
Humoro jausmas, "aštrus protas", juodas humoras (pvz. 1, 2, 3).
slimis19 5536    
#5 ykelk geresne jei tox kietas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5536    
Juodai uzkniso visas sitas s... Gal pagaliau demotyvacijoje pamatysiu demotyvacija? Vienas zmogus jau anksciau rase apie tai, kas vadinama demotyvacija. Nusibodo jau, patys griaunate nebloga projekta, nes ideti bet koki paveiksliuka ir pakomentuoti ji nera jokia demotyvacija. Isivazduoju moderatoriu paveiksla: mergina, 17 m., be/su vaikino(u), niekad nemaciusi, kas yra tikra demotyvacija, romantike.
noob.saibot 5536    
sounds gay
Nuotraukos nėra
Anonimas 5536    
Koks tu moderatorius jei prie lankytoju niku kabinejiesi? Pakomentavau demotyvacija, o ne tave, ar tavo avatara, prie kurio prisikabint tikrai butu galima :)
Rendolfas 5536    
o mane už3,14so tokie kaip tavo šabloniški nikai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5536    
Uzpiso tos demotyvacijos pagal sablona Nieko nera geriau, nei ....
Grįžti į viršų