bet syta kate patekt 2minutes sloves ir laymetu tukstanti
Nėra nieko baisiau - Nei būti užpultam savų kojų
edgardas
5339
prodigy
5529
sau snuki susisparde, negaliu nustot juoktis ziuredams xD
Anonimas
5535
xD Tiesiogine ta žodžio prasme,susipyko pats su savimi xD
Anonimas
5538
Gerulis ;D
Anonimas
5539
labiausiai nervuoja kai is kelienio isispiri i dantis :D
Anonimas
5539
Mano šuniui panašiai būna:D
Anonimas
5540
#14 nerodo jo!
aciputes
5540
#13 Paspausk ant video....
Anonimas
5540
gal gali kas lyoutubes linka?
Anonimas
5540
o pagalvokit ka jis tada padartytu cucikui jeigu jau save musa. cia patikimiau uz kovini suni xD
Rūta Kuzmickaitė
5540
katukas rembo! xD
Anonimas
5540
:D
Anonimas
5540
truputi bepr0tis katukas:D
Anonimas
5540
Kycius sizofrenikas!! ;\ Noriu tokio
Anonimas
5540
uzrasas ziauriai taiklus, seniai toki bemaciau :D no sarcasm
Anonimas
5540
Šitam kačiukui reikia antiblusino......... ;D
Anonimas
5540
kambary visa apsjoviau per ta :D
Teenagor
5540
kodėl save muši??
Lukis28
5540
:D ne nu nesveikai :D
slibinas1222
5540
na ir zvengiau... :D katinas matosi dar nemoka susitvarkyti su savomis galunemis :D
|

