va kas buna kai seni zmones negauna reikiamu vaistu
Nepataikei? - Nesijaudink - tai ne pasaulio pabaiga
anonimas
5504
Anonimas
5504
pasaulio pabaiga ateis, kai baigsis alus
rossoneri
5504
jooo... uzpiso jau ta reklama... visada isgasdina
Anonimas
5504
kai tuborg reklama uzvaro tai eiktu sau ausis net uzgula :D
Anonimas
5504
KIETAI
Anonimas
5504
haha sitas pramuse :D :D hahahah
povilasq
5504
ne suvarte, o isverte :pD
Anonimas
5505
Suvartei ;D
|

