Nepataikei? - Nesijaudink - tai ne pasaulio pabaiga

2011.05.29 Leviathan
  • 77
8
Nepataikei?







anonimas 5507    
va kas buna kai seni zmones negauna reikiamu vaistu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5507    
pasaulio pabaiga ateis, kai baigsis alus
rossoneri 5508    
jooo... uzpiso jau ta reklama... visada isgasdina
Nuotraukos nėra
Anonimas 5508    
kai tuborg reklama uzvaro tai eiktu sau ausis net uzgula :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5508    
KIETAI
Nuotraukos nėra
Anonimas 5508    
haha sitas pramuse :D :D hahahah
povilasq 5508    
ne suvarte, o isverte :pD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5508    
Suvartei ;D
Grįžti į viršų