Nepataikei? - Nesijaudink - tai ne pasaulio pabaiga

2011.05.29 Leviathan
  • 77
8
Nepataikei?







anonimas 5506    
va kas buna kai seni zmones negauna reikiamu vaistu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5506    
pasaulio pabaiga ateis, kai baigsis alus
rossoneri 5506    
jooo... uzpiso jau ta reklama... visada isgasdina
Nuotraukos nėra
Anonimas 5506    
kai tuborg reklama uzvaro tai eiktu sau ausis net uzgula :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5506    
KIETAI
Nuotraukos nėra
Anonimas 5506    
haha sitas pramuse :D :D hahahah
povilasq 5506    
ne suvarte, o isverte :pD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5507    
Suvartei ;D
Grįžti į viršų