va kas buna kai seni zmones negauna reikiamu vaistu
Nepataikei? - Nesijaudink - tai ne pasaulio pabaiga
anonimas
5506
Anonimas
5506
pasaulio pabaiga ateis, kai baigsis alus
rossoneri
5506
jooo... uzpiso jau ta reklama... visada isgasdina
Anonimas
5506
kai tuborg reklama uzvaro tai eiktu sau ausis net uzgula :D
Anonimas
5506
KIETAI
Anonimas
5506
haha sitas pramuse :D :D hahahah
povilasq
5506
ne suvarte, o isverte :pD
Anonimas
5507
Suvartei ;D
|

